Програмне забезпечення для бізнесу
Рішення для монтажних компаній
Програмне забезпечення від Microsoft для вашої монтажної компанії. Незалежно від типу монтажу, з 4PS Construct ви маєте перевірене рішення, що підтримує всі процеси від CRM та Кошторису до Фінансів та Обслуговування. Більш ніж 600 компаній по всьому світі насолоджуються перевагами використання нашого програмного забезпечення.
4PS Construct

Контроль процесів вашого бізнесу

Microsoft Dynamics NAV спільно з 4PS Construct являє собою ERP систему для будівельних компаній, підрядників, громадських будівельних компаній, компаній-орендодавців обладнання та обслуговуючих компаній. Наше програмне забезпечення надає можливість вам слідкувати за всіма бізнес процесами у реальному часі та завжди бути на крок попереду.

 

Детальніше

4PS Mobile
Практичний цифровий облік заявок для спеціалістів зі всіма необхідними даними по проекту.

 

Детальніше

4PS Portals
Простий обмін інформацією зі всіма внутрішніми та зовнішніми учасниками проекту.

 

Детальніше

4PS Planning
Інтегроване планування об'ємів для оптимального управління людськими ресурсами.

 

Детальніше

4PS Apps
Залучайте нових клієнтів з мобільними додатками від 4PS

 

Детальніше

 • De Bont Electrical Engineering - Oud Gastel

  "У De Bont Electronics ми розуміємо важливість сучасного програмного забезпечення. Ми довіряємо партнерству Microsoft та 4PS. Саме завдяки нашому програмному забезпеченню, ми маємо змогу максимально задовольнити потреби наших клієнтів".

 • Loohuis Communication & Security - Fleringen

  "За допомогою Microsoft Dynamics NAV 4PS Construct ми кожного року витрачаємо вдвічі менше часу на адміністрування наших бізнес процесів."

   

 • DIGIT Elektrotechniek - Zwaag

  "За півтора року з Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct, ми зменшили непередбачувані витрати на 10%. Наш документообіг є цифровим на 95%, не кажучи вже про значну економію часу для пошуку необхідної інформації."

Регистрируйтесь на вебинар по #Office365 "Мобильный офис. Пошаговая инструкция для руководителей компании" 14.09.17… https://t.co/b5Fcq1O3Gl
15 октября 2015 года наша компания выступила генеральным партнером Первого профессионального форума аудиторов. https://t.co/NzEhuqWQHI
16 октября мы выступили на конференции AGRO SMART с презентацией Microsoft Dynamics для Агро сектора. https://t.co/4GpXze9og0