Клієнти

Будівництво

Більш ніж 300 будівельних компаній по всьому світу обрали Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct. Всі бізнес процеси контролюються за допомогою інтегрованої ERP системи, створеної спеціально для будівельних компаній. Деякі з клієнтів 4PS у будівельній сфері представлені низже.

"У партнерстві з Microsoft Dynamics NAV та 4PS ми готові до майбутнього. Наше партнерство є міцним фундаментом для появи нових розробок. 4PS є партнером, що перетворює нові розробки в зручні рішення"     Детальніше »

 

Dura Vermeer Equipment Service є центральним підрозділом по роботі з обладнанням у Dura Vermeer Group NV. Завданнями підрозділу є обслуговування, оренда чи продаж обладнання. Ще одним з завдань є облаштування будмайданчиків та будівництво опалубки. Dura Vermeer Equipment Service кожен день використовують інтегровану систему від 4PS для компаній-орендодавців обладнання.

 

Перейти на сайт >>

 

 

< Згорнути

Johan Krouwel - Головний аналітик
"Нам знадобилося лише 5 тижнів і ми вже працювали з Microsoft Dynamics NAV 4PS Construct. Надшвидке впровадження стало можливим завдяки нашій організаційній структурі та стандартному функціоналу модуля 4PS Equipment".   Детальніше »

 

Scaffolding Van der Panne, є постачальником послуг у сфері створення будівельних лісів. Маючи більше 300 сертифікованих працівників, Van der Panne виконує проекти для морської (40%), промислової (40%) та будівельної (20%) галузей. 

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Dick Koster - Директор
"Інтеграція була швидкою. 4PS Construct надає вам всі інструменти для бездоганного управління бізнесом. З початком використання Microsoft Dynamics NAV з 4PS Construct, еффективність нашого адміністративного підрозділу значно зросла. На данний момент, ми вже на крок попереду!" Детальніше »

 

З офісами у Hertogenbosch, Breda та Amsterdam, Bouwgroep Moonen виконує проекти в галузях будівництва, ремонту та відновлення інфраструктури по всій країні. Однією з головних рис бізнесу Bouwgroep Moonen є повна прозорість та відкритість для клієнтів. Штат компанії налічує більше 150 працівників.

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Carlo van de Ven - Керівник Проектів
"Надійність та легкодоступність інформації в 4PS Construct допомогли нашому бізнесу під час фінансової кризи. Ми користуємося платформою з 2003 року і ще ні разу не пошкодували про свій вибір. 4PS Construct є надійним та простим у використанні рішенням, що легко інтегрується з іншими продуктами Microsoft". Детальніше »

 

Vlasman спеціалізується на знесенні будіель та рішеннях на основі азбесту. Маючи більше 100 працівників, Vlasman є справжніми професіоналами галузі, що завжди забезпечує якісний результат.

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Tijs de Lint - Фінансовий директор
"З Microsoft Dynamics NAV 4PS Construct ми отримали надійний фундамент нашої ERP системи. Завдяки 4PS Construct нам вдається встигати набагато більше". Детальніше »

 

Trebbe працюють у сфері будівництва службових приміщень під ключ. Компанія забезпечує весь спектр послуг від проектування до обслуговування та ремонту, використовуючи сучасні методи та обладнання. 

 

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Marcel Berghuis - ІТ менеджер
 

Монтаж

Більш ніж 300 монтажних компаній по всьому світу обрали Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct. Всі бізнес процеси контролюються за допомогою інтегрованої ERP системи, створеної спеціально для монтажної галузі. Деякі з клієнтів 4PS у монтажній сфері представлені низже.

"За півтора року з Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct, ми зменшили непередбачувані витрати на 10%. Наш документообіг є цифровим на 95%, не кажучи вже про значну економію часу для пошуку необхідної інформації." Детальніше »

 

DIGIT Electrotechniek спеціалізується на встановленні та обслуговуванні електротехніки та систем автоматизації для виробництва. 20 спеціалістів компанії одночасно використовують Microsoft Dynamics NAV 4PS Construct для монтажної галузі. 

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Martijn Dekker - Директор
"За допомогою Microsoft Dynamics NAV 4PS Construct ми кожного року витрачаємо вдвічі менше часу на адміністрування наших бізнес процесів."   Детальніше »

Loohuis ділиться на два підрозділи: перший займається комунікаціями, другий — охоронними та система протипожежної безпеки.

 

Перейти на сайт >>

< Згорнути

Henry Loohuis - Виконавчий директор
"У De Bont Electronics ми розуміємо важливість сучасного програмного забезпечення. Ми довіряємо партнерству Microsoft та 4PS. Саме завдяки нашому програмному забезпеченню, ми маємо змогу максимально задовольнити потреби наших клієнтів". Детальніше »

 

De Bont Electrical Engineering є постачальником електротехнічного обладнання у сфері житлового будівництва, ремонту та автоматизації. З 2000 року компанія слідує одній цілі — використання своїх навиків та технологій для максимального задоволення клієнтів електротехнічної галузі. 

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Alwin de Bont - Директор
"Нам була необхідна єдність та цілісність. З 4PS та Microsoft Dynamics NAV ми її досягли. 4PS Construct є еффективним та простим рішенням з управління змінами". Детальніше »

A.Hak забезпечує рішення для транспортування та дистрибьюції нафти, газу, води, електрики, телекомунікацій та відновлювальної енергії. Підрозділ компанії, що займається трубопроводами великого діаметру, є одним з найбільших в компанії та налічує більш ніж 3000 спеціалістів. 

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Catrinus van der Leest - ІТ Менеджер
 

Громадське будівництво

Більш ніж 300 компаній, що займаються громадським будівництвом по всьому світу обрали Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct. Всі бізнес процеси контролюються за допомогою інтегрованої ERP системи, створеної спеціально для галузі громадського будівництва. Деякі з клієнтів 4PS у сфері громадського будівництва представлені низже.

 

"Завдяки функціоналу 4PS та Microsoft ми маємо змогу швидко та просто обробляти дані. Таким чином, ми маємо швидкий доступ до адміністративної інформації, що позитивно відображається на організації робочих процесів".  Детальніше »

 

Ooms Civiel є інноваторами в сфері забезпечення інфраструктури. Штат компанії налічує більш ніж 350 ентузіастів своєї справи. Компанія складається з наступних підрозділів: Ooms Construction, Ooms products, Ooms PMB та Unihorn.

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Stefan Verkade - Головний аналітик
"За допомогою 4PS Construct наш підрозділ обслуговування може повністю задовольнити всі потреби клієнтів. Клієнти мають змогу розміщувати свої заявки за допомогою порталу чи мобільного додатку. Таким чином, ми одразу направляємо необхідного спеціаліста з обслуговування на найближчу до нього заявку". Детальніше »

 

Janssen de Jong працюють у сфері громадського міського будівництва та створення інфраструктури. Кожного дня, у кожному з чотирьох офісів, спеціалісти компанії працюють над реалізацією нових захоплюючих проектів.

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Geert Martens - Генеральний директор
 

Обслуговування та ремонт

Більш ніж 300 обслуговуючих компаній по всьому світу обрали Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct. Всі бізнес процеси контролюються за допомогою інтегрованої ERP системи, створеної спеціально для галузі обслуговування та ремонту. Деякі з клієнтів 4PS у сфері обслуговування та ремонту представлені низже.

"Як компанії, що працює в проектно-орієнтованому середовищі, нам вкрай важливо мати чітке та актуальне розуміння статусу виконання проектів.  За допомогою 4PS, ми маємо можливість швидко та просто дізнатися про статус виконання того чи іншого проетку".   Детальніше »

 

Kimmenade пропонують рішення для гарантованої та довготривалої водоізоляції будівель та споруд із бетону. 

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Leon Driessen - Фінансовий директор
"Ми змінюємо сферу створення кошторисів та планування, намагаючись запобігти типових помилок. Додатки 4PS допомагають нам кожен день, зберігаючи велику кількість часу та коштів". Детальніше »

 

Batenburg Engineering є постачальником технічного обслуговування з більш ніж 850 спеціалістами, що кожень день створюють, налаштовують та обслуговують інженерні системи будинків різних типів.

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Robert Heerkes - Менеджер з управління ресурсами
"З моменту інтеграції Microsoft Dynamics NAV з 4PS Construct, наша компанія почала досягати успішних результатів набагато швидше. Тепер ми маємо чітке розуміння перспектив нашого розвитку". Детальніше »

 

Спеціалісти Aalberts розробляють, будують та обслуговують. Основними принципами роботи компанії є зменшення витрат, збереження енергії та довготривалий розвиток. 

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Jakob Jan Aalberts - Менеджер бізнес процесів
 

Оренда обладнання

Більш ніж 300 компаній, що займаються орендою обладнання по всьому світу, обрали Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct. Всі бізнес процеси контролюються за допомогою інтегрованої ERP системи, створеної спеціально для галузі оренди обладнання. Деякі з клієнтів 4PS у сфері оренди обладнання представлені низже.

 

"За 10 років співпраці з Microsoft Dynamics NAV та 4PS Construct, ми можемо з впевненістю сказати, що працюємо зі стабільним та зручним програмним забезпеченням та організацією, що постійно покращує свою продукцію". Детальніше »

 

Ballast Nedam Equipment спеціалізується на забезпеченні компаній групи Ballast Nedam та третіх сторін обладнанням для будівництва, включаючи наступні послуги:

 

  • Облаштування будмайданчиків
  • Створення та оренда лісів та опалубки 
  • Оренда обладнання: крани, підйомники, екскаватори та багато іншого.
  • Обслуговування та управління обладнанням третіх сторін

 

Перейти на сайт >>

 

< Згорнути

Jeffrey Hoffman - Директор